DAWNE NAZWY OBECNYCH ULIC W REMBERTOWIE

Amałowicza  Weyganda, Fornalskiej
Arsenalska Sikorskiego
Bellony Wigury
Bocheńskiego Sosnkowskiego, Daszyńskiego, Hibnera, Naftalego Botwina
Bombardierów Wyspiańskiego
Buławy Sobieskiego
Chruściela Aleja Piłsudskiego, Aleja Świerczewskiego,ul. Wieczorkiewicza
Cyrulików Terespolska, Kolejowa, Żwirki
Dokerów St. Kostki, Dzierżyńskiego
Dwóch Mieczy ul. Władysława Jagiełły
Działyńczyków gen. Wacława Iwaszkiewicza, Jana Kilińskiego
Dziewosłęby Parkowa
Eskulapów Aleksandrowska, Warszawska (na odcinku Chruściela-Gawędziarzy)
Fiszera Konstantynowska, Kościuszki
Fizyków M.Curie-Skłodowskiej
Fizylierów Dąbrowskiego
Gawędziarzy Okuniewska
Gembarzewskiego Unii Lubelskiej
Gierczak Leopolda Torunia
Giermków Wiejska (na odcinku al. Chruściela-Gawędziarzy)
Grzybowa Rynek, św. Kazimierza
Haubicy Swobodna, Wolność
Ilskiego księdza Skorupki, Okrzei
Instruktorska Sosnowa
Jaworzniaków gen. Hallera, Trylskiego
Kacpury Józefa Dowbor-Muśnickiego, Waryńskiego
Kanonierska Sienkiewicza
Kapitańska 3 Batalionu Strzelców
Katiuszy Cicha
Kłuszyńskiej ks. Świetopełka-Mirskiego, Kasprzaka
Komandosów Al. Zwycięstwa
Konwisarska Artylerska, Artyleryjska, Karolkowa (na odcinku Chruściela-Gawędziarzy)
Kordiana Legionów, Legionowa, Słowackiego
Kuglarska Grochowska
Licealna Polna
Listonoszy Poznańska
Łyszkiewicza Marchlewskiego, Heymana, Budkiewicza
Markietanki Batorego
Marsa Wawerska, Pierackiego (od Ilskiego do przejazdu kolejowego)
Niedziałkowskiego ul. Józefa Piłsudskiego
Orbity Kopernika
Pacholęca Przechodnia
Pielgrzymów Mickiewicza
Plutonowych 11 Listopada, Wyzwolenia
Płatnerska Jagiellońska
Przebieg Maryjska, Mariańska
Przedświt Krasińskiego
Puszkarzy Brzozowa
Republikańska Poligonu, Poligonowa, Olbrychta, 15 Grudnia
Roty Konopnickiej
ks.Skrzeszewskiego św. Jacka, Róży Luksemburg
Strażacka Fortowa, Kawęczyńska
Sztandarów Graniczna, Olbrychtowska, Aleja Wojska Polskiego
Szyszaków Zygmuntowska
Ułańska 3 Maja, 1 Maja
Zawiszaków Leśna, Mariana Buczka, Wiktora Białego
Zawodowa Piękna
Zesłańców Polskich Podleśna, Hanki Sawickiej, Janka Krasickiego
Ziemskiego 6 Sierpnia, 22 Lipca

 

OBECNE NAZWY ULIC WYSTĘPUJĄCE W SPISIE

Nazwa w spisie

Obecna nazwa Nazwa w spisie Obecna nazwa Nazwa w spisie Obecna nazwa
3 Batalionu Strzelców Kapitańska Konopnickiej Roty Poznańska Listonoszy
3 Maja  Ułańska Kopernika   Orbity Przechodnia Pacholęca
11 Listopada Plutonowych St. Kostki   Dokerów  Rynek  Grzybowa
6 Sierpnia Ziemskiego Kościuszki   Fiszera  Sikorskiego  Arsenalska
Aleksandrowska Eskulapów Krasińskiego   Przedświt  Sienkiewicza  Kanonierska
Artyleryjska Konwisarska Legionowa   Kordiana  księdza Skorupki  Ilskiego
Batorego Markietanki Leśna   Zawiszaków  M.Curie-Skłodowskiej  Fizyków
Batorego Barlickiego Mariańska   Przebieg  Sobieskiego  Buławy
Bema Dowódców Mickiewicza   Pielgrzymów  Sosnkowskiego  Bocheńskiego
Budkiewicza Łyszkiewicza Mirskiego   Kłuszyńskiej  Sosnowa  Instruktorska
Brzozowa Puszkarzy Muśnickiego   Kacpury  Traugutta  Szafarzy
Cicha Katiuszy Okuniewska   Gawędziarzy  Leopolda Torunia  Gierczak
Dąbrowskiego Fizylierów Olbrychta   Republikańska  Unii Lubelskiej  Gembarzewskiego
Fortowa Strażacka Olbrychtowska   Sztandarów  Weyganda  Amałowicza
Grochowska Kuglarska Parkowa   Dziewosłęby  Wigury  
gen. Hallera Jaworzniaków Aleja Marszałka Piłsudskiego   Aleja A.Chruściela  Wigury  Bellony
Iwaszkiewicza Działyńczyków ulica Józefa Piłsudskiego   Niedziałkowskiego  Wolność  Haubicy
św. Jacka ks. Skrzeszewskiego Pierackiego  Marsa  Wyspiańskiego  Bombardierów
Królowej Jadwigi Giermków Piękna   Zawodowa  Al. Zwycięstwa  al. Komandosów
Jagiellońska Płatnerska Podleśna   Zesłańców Polskich  Zygmuntowska  Szyszaków
Władysława Jagiełły Dwóch Mieczy Polna   Licealna  Żwirki

 Cyrulików